• 0212 603 96 66
  • info@kariyeregitimmerkezi.com
Bilgisayarlı Muhasebe Kursu - Kayıtlar Açılmıştır - CUMARTESİ Grubu 26 Ekim 2019

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu - Kayıtlar Açılmıştır - CUMARTESİ Grubu 26 Ekim 2019


Bilgisayarlı Muhasebe Kursu Cumartesi Gurubu İçin Kayıtlar Açılmıştır

 

Planlanan Başlama Tarihi; 26 Ekim 2019 - Kayıtlar açılmıştır 

Kurs gün ve saatleri ; Cumartesi günleri  15:00 - 18:30

Kontenjan ; 7 Kişi

.

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu - Sertifikalı

      Muhasebe mesleğinin gerektirdigi yeterlikleri kazanan adaylar,  Muhasebe ve Finans departmanlarında; her sektördeki kurum/ kuruluslarda genel muhasebe ve ön muhasebe işlemleri yapabilirler. Büyük küçük, tüm şirket ve isletmelerin muhasebe birimleri vb. yerlerde muhasebe personeli , muhasebe memuru, muhasebe elemanı pozisyonlarında olarak çalisabilirler.

    Bilgisayarlı muhasebe kursu diğer mesleki kurslardan farklı olarak daha fazla istihdam alanına sahiptir. Sektör fark etmeksizin, her kurum  muhasebe konularında bilgili, işletmenin bu konudaki iş ve işlemlerini yürütecek personellere ihtiyaç duyar. Bilgisayarlı muhasebe kursu bu işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışanlar yetiştirmektedir. Kursumuzdan da çoğu zaman firmalar tarafından talep edilen personellerin büyük çoğunluğunu, muhasebe bilen mezunlar oluşturmaktadır. İş arayışı içinde olan veya mevcut işinden memnun olmayan insanlar için, kolaylıkla iş edinebilecekleri bir alandır. Bilgisayarlı muhasebe kursu eğitimindeki en önemli hususlardan bir tanesi de gösterilen muhasebe programlarının, İş piyasasında ağırlıklı olarak tercih edilen eta, logo, mikro paket programlarının olmasıdır. Bilgisayarlı muhasebe kursumuzda bu eta , logo, mikro programlarının en geçerli versiyonları kullanılmaktadır. Bilgisayarlı muhasebe kursu eğitim içeriğimiz ön muhasebe kursu ve genel muhasebe kursu müfredatlarını kapsayacak şekilde düzenlenmiştir. 

    Bilgisayarlı muhasebe kursumuzda, alanında tam yetkinliğe sahip,, uzman eğitimci mali müşavirler tarafından verilen eğitimler sonunda bir işletmenin muhasebeyle ilgili her türlü talebini karşılayabilecek personeller yetişmektedir.

 

    Bilgisayarlı Muhasebe Eğtim Müfredatında Yer Alan Konular Nelerdir ?

  • Muhasebeye Giriş

Muhasebenin tanımı ve fonksiyonları
Muhasebede kayıt sistemleri

  • Ticari işletme Ve Tacir


• Ticari İşletme
• Tacir
• Tacir Olmanın Şartları
• Tacirin Hakları
• Tacirin Sınıflandırılması
• Tacirin Sorumlulukları
• Vergi Dairesine Karşı Sorumluluklar
• Sosyal Sigortalar Kurumuna Karşı Sorumluluklar 

          Muhasebede Kullanılan Belgeler

• Fatura
• Sevk İrsaliyesi
• İrsalıyeli Fatura
• Perakende Satış Belgeleri
• Gider Makbuzu
• Serbest Meslek Makbuzu
• Tahsilat Makbuzu
• Belgelerin Temin Edilmesi
• Belgelerin Saklanması Ve İbrazı

  • Tek Düzen Hesap Planı

Tek taraflı ve çift taraflı kayıt sistemi arasındaki fark
Kullanılan defterlerin düzenlenmesi
Envanter
Hesaplarda tahsilat ve ödeme kanalları
Personel İşlemleri
Ücret bodrosunun hazırlanması
Muhasebe süreçleri
Açılış kapanış işlemleri
Muhasebede kayıt ve belgeler
Dönem içi kayıtlar mizon, envanter işlemleri, gelir gider tablosu kapanış bilançosu

  • Gelir Tablosunun ve Bilançonun Hazırlanması

Bilançonun içeriği, tanımı, şekli
Mali işlemlerin bilanço üzerinden izlenmesi

  • Personel İşlemleri

Ücret bodrosunun hazırlanması
Muhasebe süreçleri
Açılış kapanış işlemleri
Muhasebede kayıt ve belgeler
Dönem içi kayıtlar mizon, envanter işlemleri, gelir gider tablosu kapanış bilançosu

  • Beyannameler

KDV beyannamesi
Muhtasar beyannamesi
E-beyanname bodro ve vergilendirme

  • Modül 1: ETA V8 SQL Muhasebe Paket Programı

Cari, Servis işlemleri, Cari kartı açılması, Cari hesap fişleri doldurulması, Muhasebe, Servis işlemleri, Fiş girişleri, Stok, Servis işlemleri, Stok kartları açılması, Stok fişi doldurulması, Raporların incelenmesi,
 

  • Modül 2: LOGO GO Plus Ticari Muhasebe Paket Programı

Sistem İşletmeni Modülü, Firma açılması, Çalışma bilgilerinin oluşturulması, Muhasebe, Fişlerin doldurulması, Stok, Stok tanımlarının yapılması, Fişlerin doldurulması, Raporların incelenmesi
 

       Modül 3: MİKRO Ticari Muhasebe Paket Programı

Cari, Servis işlemleri, Cari kartı açılması, Cari hesap fişleri doldurulması, Raporların incelenmesi, İrsaliye, Servis işlemleri, İrsaliye kesilmesi, Raporların incelenmesi, Fatura, Servis işlemleri, Fatura kesilmesi, Müşteri, Firma Çek-Senet işlemleri

Bilgisayarlı Muhasebe Eğitim Materyalleri

Bilgisayarlı muhasebe eğitiminde, uzman eğitmen kadromuz tarafından hazırlanmış, özel ders materyalleri her katılımcımıza verilmektedir. Ayrıca gerekli görüldüğünde ilgili eğitimle alakalı, kaynağından eğitim kitapları katılımcılarımıza verilmektedir.

Sertifikalar

Bilgisayarlı Muhasebe kursunda öğrencilerimiz, sınavlara katılarak türkçe ve ingilizce sertifika alabilirler;

 

      

Ödeme Seçenekleri Ve İndirimlerimiz 

1- Kredi kartına 12 taksit , senetle 6 taksit imkanı.
2- Öğrencilere ve Peşin ödemelerde  %15 indirim 
3-Arkadaşı ile gelenlere (ikisine ayrı ayrı) % 15 indirim
3- İki programa birden yazılan kursiyerlerimize 2. program da % 20 indirim.
4- En az 4 kişiden oluşan gruplara %40 indirim
5- Anlaşmalı firmalarımız ile öğrencilerimize işe yönlendirme imkanı sağlanmaktadır.

 

    ÖNEMLİ NOTLAR ; 

 1- Kurslarımız ÖĞRENME GARANTİLİDİR.  Öğrenene kadar tekrar derslerine ÜCRETSİZ gelebilirsiniz. 

 2 - Özel ihtiyaçlar için , birebir kişiye özel, hedefe yönelik ÖZEL DERS ayrıcalığı 

 3- Firmalardan gelen/gelecek taleplere göre işe yönlendirmeler yapılmaktadır. 

 4- Ders tekrarlarını ve iş ilanlarının takibini , Kariyer Eğitim Merkezi Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Etiket: kariyer eğitim merkezi , kariyer eğitim kursuistanbulcota akademikariyer eğitimikariyer kursukariyer eğitimi, kariyer eğitim kursuistanbul kariyer eğitim merkeziistanbul kariyer kursları,  kursmuhasebemuhasebe kursuönmuhasebe kursu,  şirinevler muhasebe kursubahçelievler muhasebe kursu ,meslek kursu ,muhasebe kursları , istanbul muhasebe kursları ,muhasebe eğitimi , muhasebe dersi ,bilgisayarlı muhasebe kursumuhasebe kursuistanbul muhasebe kursusertifikalı muhasebe kursubordro ve özlük işleri kursu, bordro kursubordro eğitimiuyulamalı bordrolama ve personel özlük işleri eğitimi , ileri muhasebe kursuileri muhasebe eğitmimuhasebe uzmanlığı eğitimi, genel muhasebe kursugenel muhasebe eğitimi , ileri seviye muhasebe eğitimi,  beyanname kursubeyanname eğitimibeyanname ve bildirgeler eğitimi , e-beyanname eğitim programı , ön muhasebe kursuön muhasebe eğitimiistanbul ön muhasebe kurslarıuygulamalı ön muhasebe eğitimiön muhasebe uygulamarlı eğitimieta kursueta v8 sql kursu, eta eğitimi, eta muhasebe eğitimiuygulamalı eta muhasebe programı eğitimiistanbul eta kursları,  mikro kursumikro muhasebe eğitimi, istanbul mikro kurslarımikro ön muhasebe eğitimimikro program kursuuygulamalı mikro program eğitimilogo kursulogo eğitimiuygulamalı logo kursuistanbul logo kursları,  logo go eğitimilogo tiger muhasebe programıuygulamalı logo kursuuygulamalı logo eğitimi , muhasebe dersiözel muhasebe dersibakırköy muhasebe kursu,  bakırköy muhasebe kursları ,bakırköy bilgisayarlı muhasebe kursuuygulamalı muhasebe kursubilgisayar destekli muhasebe kursuistanbulda bilgisayarlı muhasebe kursubilgisayarlı muhasebe eğitimi ,  kursu,bahçelievler,küçükçekmece,küçükçekmece muhasebe kursu, bahçelievler muhasebe kursu, şirinevler muhasebe kursu, bilgisayarlı muhasebe dersi, bilgisayarlı muhasebe eğitimi, muhasebe kursu,  bilgisayarlı muhasebe kursu, muhasebe kurs ücreti, bilgisayarlı muhasebe kurs fiyatı,fiyat,ücret,bilgisayar kursu,muhase, hfta içi muhasebe kursu, hafta içi muhasebe eğitimi , haftaiçi muhasebe kursu  22.09.2019 tarihinde eklendi.   684 kez okundu.

Dizayn Bilgisoft Bilişim - Copyright © 2021. IstanblCota Yönetişim Danş. Bil. Eğitim. Hiz. Ltd.. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık