• 0212 603 96 66
  • info@kariyeregitimmerkezi.com

  Kariyer Eğitim Merkezi, bir İstanbulCota Group® (İstanbulcota Yönetişim Dan. Bil. Eğitim Hiz.Ltd. Şti.) kuruluşudur. 

       Eğitim hizmetlerimizde, amacımız, bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için yüksek değer ve kalite teşkil eden eğitimler sunarak değer yaratmaktır. Bu doğrultuda, profesyonel hayatta kendini geliştirmek ve değişimi takip etmek isteyen tüm müşterilerimize yönelik, özel eğitim programları hazırlamaktayız.

      Bireysel müşterilerimize yönelik hazırlamış olduğumuz programların yanı sıra, kurumsal müşterilerimiz için de değişen piyasa koşullarına veya ihtiyaçlarına göre, yüksek kaliye standartlarında, farklı eğitim programları tasarlamakta ve sunmaktayız. 

      Eğitmenlerimiz, danışmanlık-eğitim faaliyetlerinin yanısıra, kendi mesleki alanlarında aktif olarak çalışan, tam yetkinliğe sahip, uluslararası sertifikalara sahip kişilerdir. Bu yönümüzle, bireysel ve kurumsal müşterilerimize benzersiz düzeyde özel , pragmatik çözümler üretebiliyoruz. Örneğin , muhasebe, finansal tablolar konularında danışmanlık yapan, eğitimler veren danışmanımız, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir iken, yazılım,  bilgisayar konularında danışmanlık yapan, eğitimler veren eğitmenimiz, bankalara ve büyük ölçekli kuruluşlara yazlım hizmetleri sunan Bilgisayar Mühendisi 'dir.

 

TARİHİMİZ

     Yönetim Danışmanlığı ve eğitim şirketimiz,  danışmanlık-eğitim alanlarında uzun yıllar tecrübelere ve uluslararası sertifikalar sahip iki kurucu tarafından, fiili olarak 2015 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğumuz tarihten bu yana, çeşitli alanlarda akademik çalışmalarda bulunmuş,  tecrübeli profesyonelleri ve öğretmenleri grubumuza dahil ederek, her yıl katlanarak büyüyoruz. Teknolojiye, çalışanlara ve süreçlere önemli yatırımlar yaptık , yapıyoruz ve yapacağız. 

 

KURUCU EĞİTMENLERİMİZ

Ahmet BÜBER - Yazılım Programlama Uzmanı- Eğitmen

   1982 kayseri doğumlu Ahmet BÜBER. Sakarya Adapazarı M.Y.O. Bilgisayar Teknolojileri ve Programla mezunudur. 1998 yılından beri bilgisayar ile uğraşmakta olup kendini sürekli programlamaya adamıştır.

    2006 yıllarında internetin yaygınlaşması ve gelişmesi ile beraber kendini internet tabanlı uygulamalara yönlendirerek 2015 yılında ilk başarıya imza atmıştır. Türk Hava yolları, Atlas Jet, Ets Tour, Ford vs.. gibi büyük firmalarında bulunduğu 2015 yılı Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasında Turizm ve Seyahat ile Blog kategorilerinde yaptığı web sitesi ile ezeli rakiplerinin arasından sıyrılarak Favori olmuştur. Daha sonra altına imza attığı en belirgin işleri 2016 yılında Klass Magazin Medya şirketinin Web sitesi, Türkiye Kanarya Federasyonu kanarya şampiyonunun Web sitesi, Türkiye Bayan Kuaförler Federasyonu Milli Takim Kaptanının web sitesi ve daha nice özgün çalışmaları olmuştur.

   Büyük bir tutku ile eğitim hizmetleri veren Ahmet BÜBER , gönül verdiği bu alanda , yıllardan beri bilgisini genç meslek adaylarına aktarmakta, Yazılım Uzmanları yetiştirmektedir.  

 

Ersan ERYILMAZ - Mali Müşavir- Eğitmen

    1988  doğumlu Ersan ERYILMAZ , Güngören Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe Bölümü, AİBÜ Gerede MYO Muhasebe Bölümü Ve Analodu Üniversitesi İşletme fakültesi mezunudur. 

     2004 Yılında, Mali Müşavirlik Ve Denetim Firmasında meslek hayatına başlamış olan Ersan ERYILMAZ , zamanla Muhasebe , Denetim, Vergi Ve Eğitim Alanlarında aktif çalışmalarda bulunmuş , 2015 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Olmaya hak kazanmıştır. 

      Sürekli öğrenme ve gelişim hayat felsefesiyle mesleki faaliyetlerini yürüten Ersan ERYILMAZ, büyük bir tutku ile, günümüze kadar, birçok bireysel ve kurumsal eğitim projesini başarı ile tamamlamıştır. Mesleki bilgilerini ve tecrübelerini aktararak yüzlerce kişiye dersler vermiş, yüzlerce muhasebe meslek elemanı yetiştirmiştir. 

        

                           

 


Etiket; kariyer eğitim merkezi, kariyeregitimmerkezi.com, kariyer eğitim merkezi muhasebe kursu, kariyer eğitim merkezi bilgisayarlı muhasebe kursukariyer eğitim merkezi mc office kursukariyer eğitim merkezi logo kursukariyer eğitim merkezi ete kursukariyer eğitim merkezi mikro kursukariyer eğitim merkezi ileri excel kursukariyer eğitim merkezi bordro özlük işleri kursu, bahçelievler meslek kursu, bahçelievler muhasebe kursu, şirinevler muhasebe kursu, şirinevler bilgisayar kursu, kariyer eğitim merkezi bilgisayar kursukariyer eğitim merkezi ön muhasebe kursukariyer eğitim merkezi , kariyer eğitim kursuistanbulcota akademikariyer eğitimikariyer kursukariyer eğitimi, kariyer eğitim kursuistanbul kariyer eğitim merkeziistanbul kariyer kursları,  kursmuhasebemuhasebe kursuönmuhasebe kursu,  şirinevler muhasebe kursubahçelievler muhasebe kursu ,meslek kursu ,muhasebe kursları , istanbul muhasebe kursları ,muhasebe eğitimi , muhasebe dersi ,bilgisayarlı muhasebe kursumuhasebe kursuistanbul muhasebe kursusertifikalı muhasebe kursubordro ve özlük işleri kursu, bordro kursubordro eğitimiuyulamalı bordrolama ve personel özlük işleri eğitimi , ileri muhasebe kursuileri muhasebe eğitmimuhasebe uzmanlığı eğitimi, genel muhasebe kursugenel muhasebe eğitimi , ileri seviye muhasebe eğitimi,  beyanname kursubeyanname eğitimibeyanname ve bildirgeler eğitimi , e-beyanname eğitim programı , ön muhasebe kursuön muhasebe eğitimiistanbul ön muhasebe kurslarıuygulamalı ön muhasebe eğitimiön muhasebe uygulamarlı eğitimieta kursueta v8 sql kursu, eta eğitimi, eta muhasebe eğitimiuygulamalı eta muhasebe programı eğitimiistanbul eta kursları,  mikro kursumikro muhasebe eğitimi, istanbul mikro kurslarımikro ön muhasebe eğitimimikro program kursuuygulamalı mikro program eğitimilogo kursulogo eğitimiuygulamalı logo kursuistanbul logo kursları,  logo go eğitimilogo tiger muhasebe programıuygulamalı logo kursuuygulamalı logo eğitimi , şirinevler meslek kursu, istanbul meslek kursları, kariyer kursu, istanbul kariyer kursları, bakırköy meslek kursu, bakırköy kariyer kursu

 

Dizayn Bilgisoft Bilişim - Copyright © 2016. IstanblCota Yönetişim Danş. Bil. Eğitim. Hiz. Ltd.. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık