• 0212 603 96 66
  • info@kariyeregitimmerkezi.com

 Kalite politikalarımız gereği, işlenen dersler, kursiyelere maksimum fayda sağlayacak ve gerekli becerileri kazandıraracak şekilde kurgulanmaktadır. 
  
   Kursa, en az yüzde seksen oranında devam eden ve kurs sonu değerlendirme sınavlarında başarılı olamayan katılımcılar, yeni açılacak kurs gruplarına ücretsiz kayıt olabilmektedir. 

     Kurs ücretlerinde, vade farksız,  koşulsuz 3 taksit yapılabilmektedir. 
     
      Kredi kartı ile yapılan ödemelerde, vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir. 
    
      Ödemelerini nakit veya banka havalesi ile yapan kursiyerlerimize, ayrıca %15 indirim uygulanmaktadır. 


 
 

    Grup eğitimlerimizde, ilk derse katılan kursiyerlerimiz, beğenmedikleri takdirde, kayıt ücretinin tamamını, aynı gün koşulsuz şartsız iade alabilir. 
 
 
İade Garantisi Ve Koşulları
 

  1. Kurs başlama tarihi 8 günlük iade sürecinin içerisinde ise ilk dersin sonunda iade talebinizi gönderebilir, paranızın tamamını iade alabilirsiniz. Örneğin 15 Mart'ta satın alınan ve başlama tarihi 22 Mart olarak seçilen bir kurs en geç 22 Mart'ta (İlk dersin sonunda) iade edilebilir. 
  2. Kariyer Eğitim Merkezi İade Garantisi 5 gün veya 5 günden az süren kurslar için geçerli değildir.
  3. Kursun satın alınma tarihi ile kursun başlama tarihi arasında 8 günden fazla süre varsa iade garantisi yerine 8 gün cayma hakkı koşulları geçerli olur. Örneğin 1 Mart'ta satın alınan ve başlama tarihi 20 Mart olan bir kurs en geç 8 Mart'ta iptal edilebilir.


İptalden Sonra Ödeme Tarafıma Nasıl Ulaşır ? 
  1. Nakit ödemelerde tutarın tamamı aynı gün içerisinde yapılır.
  2. Havale ile ödemelerde tutarın tamamı satın alan kişinin banka hesabına yatırılır. Bu işlem genellikle 1-3 iş günü içerisine gerçekleşir.

  Eğitimlere, yüzde seksen devam eden ve eğitim sonunda yapılan değerlendirmelerde başarılı olan kursiyerlerimize,  türkçe ve ingilizce sertifika verilmektedir. 

   Kurslarımızda, temel hedef, katılımcılarımıza, iş hayatına yönelik, teorik ve pratik mesleki becerilerin kazandırılması ve kariyer yolculuklarında bir adım önde olmalarını sağlamaktadır. 

    Kursu bitirince , firmalardan gelen talepler doğrultusunda, katılımcılarımıza referans olarak, işe yönlendirmeler yapıyoruz. 

Eğitimlerde, her öğrenciye bir adet bilgisayar tahsis edilir. 
 
Ayrıca,  uzman eğitmen kadromuz tarafından hazırlanmış, özel ders materyalleri her katılımcımıza verilmektedir. Ayrıca gerekli görüldüğünde ilgili eğitimle alakalı, kaynağından eğitim kitapları katılımcılarımıza temin edilmektedir. 

   Eğitimlerimiz, kalite politikalarımız gereği, en fazla 6 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır.  Bu sayede, eğitmenlerimiz, her kursiyerle etkili iletişim kurarak , kursiyerlere yönelik en etkili eğitim sürecini kurgulamaktadır.  

Dizayn Bilgisoft Bilişim - Copyright © 2021. IstanblCota Yönetişim Danş. Bil. Eğitim. Hiz. Ltd.. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık